Náš tým

Mgr. Martina Drtílková MBA

Metodik Jihomoravského kraje pro rozvoj nadaných dětí, člen skupiny Národního ústavu pro vzdělávání

Martina Drtílková vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor anglický jazyk a matematika. Absolvovala studia strategického řízení firem na B.I.B.S., Nottingham Trent University.

Anglický jazyk si upevnila při několika zahraničních pracovních pobytech. Učila několik let na základní škole, vedla metodické kurzy pro učitele cizích jazyků, připravovala studenty k mezinárodním Cambridge zkouškám. PONNY mateřskou školu založila v roce 2001 a od té doby se zabývá studiem prevence vývojových poruch učení, rozvojem dětí v předškolním věku, vlivu pohybu a stravy na rozvoj mozku.

Účastní se MENSA konferencí a mnoha metodických a odborných školení, která jsou zaměřena na rozvoj předškolních dětí v oblasti fyzické i psychické.

Motto

"Jsme zodpovědní nejen za to, co děláme, ale i za to, co neděláme." (Moliére)

Rozhovor

Martina Drtílková: Učíme se, když překonáváme překážky, www.smba.cz

 

 

Tereza Trávníková

Bunnies

Vystudovala jsem gymnázium v Hodoníně a chystám se na dálkové studium předškolní a mimoškolní pedagogiky. Zkušenosti s dětmi mám jako lektorka aerobiku a také z doučování češtiny a angličtiny pro sociálně znevýhodněné děti. Děti o mně říkají, že jsem hodná, zábavná, hezky kreslím a ráda tančím. Kromě toho také miluji jógu, medituji a učím se hrát na brumli a na flétnu. Chci dětem ukázat svět lásky, míru a laskavosti, protože děti jsou naše budoucnost a já si přesně takovou budoucnosti přeji.

Mgr. Veronika Merendová

Tigers

Vystudovala jsem učitelství ČJ a literatury na Masarykově univerzitě a dálkově si dodělala předškolní a mimoškolní pedagogiku. Po škole jsem pracovala jako učitelka ČJ a asistentka pedagoga na ZŠ. Dlouhodobě jsem se věnovala doučování dětí a získala zkušenosti i ze sociální sféry (chráněné dílny, organizace zaměřené na práci s dětmi). Vždy mě lákalo vycestovat na delší dobu do zahraničí, což jsem si splnila pracovními pobyty ve Francii a Irsku, kde jsem si kromě získání zkušeností při práci s dětmi jako au-pair také vylepšila svou francouzštinu a angličtinu. Absolvovala jsem zdravokurz pro práci s dětmi. S nadšením vyjíždím do světa, ráda šiju, čtu a hraju na djembe.

 

Mgr. Klára Ambrožová

Po maturitě jsem rok studovala angličtinu na jazykové škole. Poté jsem vystudovala Učitelství ruského jazyka a literatury pro SŠ na filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Během studia jsem v rámci praxe vyučovala ruský jazyk na gymnáziu v Brně. Ruštinu jsem ve svém volném čase také doučovala individuálně. Práce s dětmi předškolního věku mě naplňuje, jejich zvídavost a chuť se učit pro mě představují motivaci. Mezi mé koníčky patří vaření, četba a sport. Ráda také chodím do divadla a na koncerty. V současné době dálkově studuju předškolní a mimoškolní pedagogiku.

Hana Kopečková, DiS.

Vystudovala jsem OA, SOŠK a VOŠ Brno, obor Sociální práce. Dále jsem si své vzdělání doplnila o pedagogické minimum volnočasové pedagogiky. S dětmi pracuji již devět let. Díky své potřebě se neustále učit v praxi, jsem působila jako dobrovolník, zaměstnanec či praktikant ve velké škále organizací zaměřených na děti, od státních institucí po neziskové organizace a soukromý sektor. Jsem vášnivý sportovec, který miluje přírodu a nezapomenutelné výpravy do ní. Mým pohonem a životní filozofií je horolezectví. V současné době dálkově studuju předškolní a mimoškolní pedagogiku.

Motto:
„Jestli vaše Já říká ne... Buďte větší než vaše Já.“
(Ch. Brontë)

 

Mgr. Olga Kubějová

odborný poradce (logopedie), 1x týdně v PONNY

Olga dohlíží na správnou výslovnost dětí, pravidelně s nimi trénuje a doporučuje cvičení a básničky k domácímu procvičování. Pokud mají rodiče zájem, mohou si domluvit schůzku a projednat vše potřebné nebo nejasné (v oblasti vývoje řeči).

Motto

"Výřečnost je ozdobou ducha."

Mgr. Karla Večeřová

Nutriční poradce

Vystudovala jsem lékařskou fakultu MU Brno, obor výživa člověka. Mám 10 let praxi jako instruktorka pohybových her s kojenci a batolaty a 15 roků praxi v oboru výživa člověka. Externě spolupracuji s fakultní nemocnicí Bohunice na programu IBD zánětů a od roku 2012 se zaměřením na příkrmový systém kojenců a batolat. Spolupracuji s CRSP Brno jako hlavní metodik pohybových her s kojenci a batolaty. Od roku 2014 působí v Cloud9Institutu v sekci Nutrition and Mind and Identity NUMID a jako konzultant pro obchodní partnery. V PONNY školce mě můžete oslovit s dotazem na zdravé stravování pro sebe i Vaše dítě.